Hello

 Vytvárate nový projekt?
  ...nemyslíte že by mal byť Amazingh?

Ponuka, ktorá je Amazingh

Amazingh je Váš partner pre projekty kde je potrebné nasadenie TYPO3 CMS, eCommerce, web designu a SEO optimalizácií. Našim hlavným cieľom je Vaša spokojnosť. Ponúkame profesionálne poradenstvo a postaráme sa o to aby bol Váš projekt čo najrýchlejšie hotový, aby bol kód čitateľný a prehľadný a to všetko s použitím aktuálnych štandardov.

Digitálny pohľad

... naše eCommerce riešenie

Predávajte online svoje produkty nonstop 365 dní v roku! Máte len jeden produkt alebo trebárs milión? U nás na tom nezáleží, my máme pre Vás vždy to pravé riešenie. Naši eCommerce experti sa postarajú o to, aby ste mohli predávať online čo najrýchlejšie a najefektívnejšie.

Individuálne webstránky

... Vaša online vizitka

Moderný responzívny design, prehľadná štruktúra a jednoduchá obsluha - to sú najčastejšie požiadavky našich klientov. Ale to je len začiatok! Počkajte keď Vás klienti uvidia v úplne novom svetle!

Online komunikácia

... napíšte to

Chýbajú Vám priatelia alebo fanúšikovia? Máte jasnú predstavu o svojom online marketingu alebo ju ešte len potrebujete nájsť? Stretnite sa s expertami, ktorí urobia Vašu online komunkáciu jednoducho AMAZINGH!

Čo nás robí Amazingh?

Tím skusených grafikov a programátorov robí z AMAZINGH ideálneho partnera pre Váš biznis. Ponúkame naše know-how v nasledovných oblastiach:

Pracujeme Amazingh

Množstvo skúseností v tvorbe a návrhu webových aplikácií, sieť spoľahlivých partnerov a niekoľko známych a veľkých projektov z nás robí správneho partnera pre Vás. Ak si vyberiete AMAZINGH Vaše projekty budú v správnych rukách.

Wirtschafts­agentur Wien

Wirtschafts­agentur Wien

TYPO3 CMS integrácia spoločne s firmou gizmocraft, design and technology GmbH

https://wirtschaftsagentur.at/

CITYPOINT STEYR

CITYPOINT STEYR

TYPO3 CMS integrácia spoločne s firmou Concepta GmbH

http://www.citypoint.at/

ESHOP IN MINUTES

ESHOP IN MINUTES

Magento, TYPO3

http://www.eshopinminutes.com

Coolshop

Coolshop

eCommerce, Prestashop

http://www.coolshop.at

Cashpoint

Cashpoint

Facebook aplikácia s TYPO3 CMS

http://www.cashpoint.at

Naša spolupráca bude Amazingh

Tu, v srdci Európy, so srdcom pre web, vznikajú projekty stvorené pre zajtrajšok.